Dietetyk Radom 

 

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne:

 

 

- Dietoterapia i ziołoterapia w chorobach m.in:

  • autoimmunologicznych

  • układu pokarmowego w tym wątroby

  • nerek

  • cukrzycy

  • chorób serca i układu krążenia

  • alergiach i nietolerancjach pokarmowych

- Odchudzanie

 

- Układanie diet wegańskich, wegetariańskich

 

 

dietetyk radom cennik

 

Zajmujemy się fitoterapią, doradztwem żywieniowym. Jestem absolwentką Biotechnologii SGGW. Ukończyłam też studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na WSNS. Zainteresowanie tym jak działa ludzki organizm, jak to co przyjmujemy z zewnątrz odbija się na funkcjonowaniu naszego ciała i umysłu towarzyszyło mi od dawna. Fascynacja botaniką i fizjologią roślin połączyły mnie ze światem roślin leczniczych. Stawiam sobie do pokonania najwyższe cele, wiem że dobry dietetyk to osoba, która pomoże zwalczyć najcięższe przypadki, do tego też dążę.

Dobroczynne właściwości ziół odkryłam na sobie. Zaczęłam zgłębiać wiedzę, czytać fachową literaturę, zbierać zioła i stosować je w praktyce. Długoletnie zainteresowanie ziołami zwieńczyłam ukończeniem Towaroznawstwa Zielarskiego w ESPZiWP.
Moim celem jest otwieranie drogi do naturalnego leczenia wszystkim tym, którzy chcą pomóc sobie w odzyskaniu zdrowia i energii. Łączę leczenie ziołami z dietetyką, gdyż przy wielu schorzeniach stosowanie odpowiedniego modelu żywienia wraz z dobranymi ziołami daje najlepszy efekt.

 

Zapewniam profesjonalne i kompleksowe porady nawet w najtrudniejszych przypadkach, układam także diety wegańskie i wegetariańskie. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, biorąc pod uwagę pełny stan zdrowia. Nie skupiam się tylko na jednym elemencie, istotne są wszystkie dolegliwości i objawy - preferuję podejście holistyczne.

Dobierając zioła, biorę pod uwagę aktualne wyniki badań, przebyte leczenie, interakcje z już przyjmowanymi lekami. Staram się pomóc każdemu, kto tego potrzebuje zarówno prowadząc konsultacje online, jak i stacjonarnie w poradni.

Profesjonalne konsultacje i porady dietetyczne

Zadowolenie i opinie Klientów są dla mnie najważniejsze. Jako doświadczony i dobry dietetyk oferuję specjalistyczną pomoc w Radomiu oraz porady i konsultacje online dla osób, które nie mają możliwości bezpośredniej wizyty w poradni. Zajmuję się dieto i fitoterapią chorób, ustalaniem odchudzających programów dla osób indywidualnych i grup terapeutycznych. Jestem w stanie przygotować zdrowy i bezpieczny jadłospis mając na uwadze nie tylko piękną i szczupłą sylwetkę, a przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Prowadzę porady żywieniowe dla osób w każdym wieku: w chorobach, z nadwagą, otyłością oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jestem Edukatorem Żywieniowym w programie "Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy", skierowanym do żłobków i przedszkoli i objętego patronatem Instytutu Matki i Dziecka.

Jeśli poszukujesz dobrego dietetyka w Radomiu proszę o kontakt mailowy bądź wypełnienie formularza kontaktowego z zaznaczeniem preferowanych godzin wizyty.

Zapraszam!

 

Formularz zapytania

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Zamknij